Mea pulpa
W Radiu Złote Przeboje pojawi się audycja Marcina Prokopa „Siła wyższa”. Marcin będzie załatwiał słuchaczom sprawy pozornie nie do załatwienia.

• Nareszcie. W miejscowości Wenecja odbył się długo zapowiadany ślub roku. Agnieszka Szulim poślubiła Piotra Staraka. Goście do końca nie wiedzieli, dokąd lecą. I to chyba najlepsza definicja każdego małżeństwa.

• To ostatnia znacząca twarz TVP. Maciej Orłoś po 25 latach pracy w telewizji publicznej rezygnuje. Powodów nie podaje, ale wydają się oczywiste. To Klaudiusz Pobudzin, nowy szef „Teleexpressu”. Fachowiec, którego duża wiara zasłania wszystkie małe wady.

• Kolejne kłopoty Nergala i formacji Behemoth. Tym razem strażnicy poprawności dostrzegli w plakacie koncertowym zespołu satanistyczną profanację godła. Szczególnie w czerwonych oczach orła. Ja się nie dziwię. Ptaszysko nie śpi, bo mu wstyd.

• Kolejny sukces Jana A.P. Kaczmarka. Jak donosi prasa, która wie wszystko, „całkiem niedawno nowa partnerka urodziła artyście kolejne, piąte już dziecko”. Nieźle jak na drugi rok znajomości.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj