szukaj
Prezydenta nie widać, ale Macierewicz wiarygodny. Czyli co politycy sądzą o „Uchu prezesa”
Ociepla wizerunek partii i jej prezesa czy go zafałszowuje? Zapytaliśmy polityków różnych barw, czy oglądają serial Roberta Górskiego i co o nim myślą.
„Ucho prezesa”
Polityka

„Ucho prezesa”

Wedle doniesień samych posłów PiS władzę „Ucho…” bawi, władzy „Ucho…” nie wadzi. Postanowiliśmy te doniesienia sprawdzić, zwłaszcza po tym, jak jednemu z nauczycieli z Żagania postawiono zarzut „uchybienia godności zawodu i obowiązkom nauczyciela przez prezentowanie w mediach społecznościowych wypowiedzi pełnych agresji wobec Kościoła katolickiego i władz państwowych”. A chodziło o całkiem niewinną rzecz, czyli deklarację, że „Ucho” ogląda.

„Żart jak żart. Kpina jak kpina. Wiele rzeczy jest nieprawdziwych, ale nie zajmuję się tym dalej” – mówi Jarosław Zieliński, wiceminister spraw wewnętrznych. A Jan Maria Jackowski jest przekonany, że serial Roberta Górskiego to „znakomity PR dla prezesa Kaczyńskiego”.

„Jest w tym coś ciepłego, coś tatusiowatego, więc to obraz, który jest w gruncie rzeczy zafałszowany” – uważa z kolei Krzysztof Mieszkowski z Nowoczesnej.

Zobacz, co o „Uchu prezesa” sądzą polscy parlamentarzyści:

Czytaj także

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj