Mea pulpa
Książka Tomasza Piątka zatytułowana pogodnie „Macierewicz i jego tajemnice” sprzedała się w nakładzie ponad 120 tys. egzemplarzy.

Robert Makłowicz przeszedł do konkurencji. W kanale Food Network poprowadzi program „Makłowicz w drodze”, gdzie będzie gotował w ryzykownych miejscach i spróbuje przeżyć. Mnie to nie dziwi. Robert przyjechał z Krakowa, miasta, gdzie picie jest zdrowsze od oddychania.

• Ciekawym wydarzeniem z zakresu polityczno-hakersko-plotkarskiego stała się informacja, że podczas emisji „Wiadomości” na tle Krzysztofa Ziemca pojawił się napis „Pierdy opowiadasz”. Jak widać autorzy bezkompromisowych pasków z TVP Info poszerzają działalność.

Jan P. Matuszyński, reżyser „Ostatniej rodziny”, wyreżyseruje film „Żeby nie było śladów”, opowiadający o zamordowanym w 1983 r. przez milicjantów Grzegorzu Przemyku. Liczę, że następnym filmem będzie ten o śmierci Igora Stachowiaka. Kiedy już po nich nie będzie śladu.

• Oto wiadomość, do której zaczynam się przyzwyczajać.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj