Mea pulpa

• Kanał History rozpoczął zdjęcia do serialu komediowego pt. „Ostatni wiking”. Fabuła osadzona będzie w X w. w pogańsko-chrześcijańsko-nordyckiej Polsce. Wystąpi m.in. Kazik Staszewski. Coś nas łączy z wikingami. Nasze wyjazdy też mają charakter łupieżczo-handlowy.

• Performer Rafał Betlejewski zaprosił Lecha Wałęsę do swojego nowego projektu internetowego. Niedawno Rafał próbował rozwiesić nad ulicą Tamka transparent „Witamy uchodźców”. Interweniowała policja. Powitanie Wałęsy może się skończyć podobnie.

• Wkrótce kolejna edycja „Agenta” w TVN. Swój udział w programie, w którym ktoś bruździ innym, potwierdzili Filip Chajzer, Patrycja Kazadi, Ilona Ostrowska i Mariusz Czerkawski. Ja bym zaprosił Tomasza Piątka. On ma ostatnio w tej materii największe doświadczenie.

• Sensacyjne wyznanie córki Jacka Kaczmarskiego na temat ojca. Patrycja Volny wyznała, że legendarny bard był nieliczącym się ze zdaniem innych narcyzem, który miał kłopoty z alkoholem i agresją. Trudno. Pomimo wszystko ciągle wolę słuchać Jacka niż jego córki.

• Ukazała się książka Pauliny Młynarskiej zatytułowana „Rebel”. Mam kłopot z Pauliną. Odnoszę wrażenie, że przez większość swego życia nie bardzo wiedziała, co ze sobą zrobić, więc pozostałą resztę przeznaczyła na doradzanie innym, co powinni zrobić ze swoim.

• Największy telewizyjny celebryta Jacek Kurski zaliczył wypadek samochodowy. Mało tego, jego służbowa limuzyna akurat wiozła go z festiwalu w Opolu, gdzie też zderzył się z rzeczywistością.

• Kayah poprowadzi swą autorską audycję w Meloradio. W programie „Tu i teraz” artystka opowie, co ją inspiruje w życiu zawodowym oraz codziennym. Pojawią się też goście. Dobry pomysł. Jak mi nie będzie szło z dziennikarstwem, to zacznę śpiewać.

• Drugi sezon porannego programu TVP1 pt. „Dzień dobry Polsko” ogląda 88 tys. widzów. To o 49 tys. widzów mniej niż w przypadku sezonu pierwszego. Już teraz wiem, dlaczego podczas ostatniej kolizji Jacek Kurski skrył się w lesie. Podążył tam, gdzie jego oglądalność.

• Odbyło się Opole. Jako rozrywkowa przystawka medium, które kaleczy i okłamuje Polaków, wystąpili Maryla Rodowicz, Kasia Cerekwicka, Iza Trojanowska, zespół Pectus, Feel czy Kombi. Niektórzy mieli gorzej. Beyoncé na przykład zagrała dla Kaddafiego.

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj