Mea pulpa
Świętujący swe 50-lecie zespół Trubadurzy powrócił na koncertach w swym oryginalnym składzie, razem z Krzysztofem Krawczykiem.

• TV Republika rozpoczęła konkwistę wśród młodzieży. Właśnie wystartowali z programem o hip-hopie zatytułowanym „Nie o to pytałem”. TV Republika i hip-hop to dobre połączenie. Obie marki specjalizują się w zapętlaniu w kółko tego samego.

• Ukazała się książka o zespole Kombi. Nie o tym zespole Kombi, który wystąpił ostatnio w Opolu, ale o tym, który nie wystąpił. Napisali ją Skawiński i Tkaczyk. Polecam. To jedyny krajowy zespół, który potrafi być w dwóch miejscach jednocześnie.

• Najgrzeczniejszy krajowy dziennikarz niegrzeczny Piotr Kędzierski poprowadzi w Onecie program „Pograne”. Będzie o grach komputerowych i e-sporcie. Piotr przyznaje, że się na tym nie zna. Wreszcie zrozumiał, na czym polega kariera.

• Kolejna petarda TVP2. Nowy serial „Miasto skarbów” z Magdą Różczką i Aleksandrą Popławską ogląda 415 tys. osób. To jest podobno serial kryminalny.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj