Kawiarnia literacka

Proszę mi nie przerywać
Pan nie ma nóg, dlatego nie mógłby sobie pan ich odmrozić podczas wędrówki po Arktyce. Logiczne? Prawda?

Ale proszę mi nie przerywać! Król Arabii Saudyjskiej jest bigamistą. W Europie bigamia jest przestępstwem. Dlaczego do tej pory żadne państwo europejskie nie aresztowało króla Arabii Saudyjskiej podczas oficjalnej wizyty w jednym z tych państw? Bo w Europie prawo przestało być egzekwowane! Logiczne? Prawda? Ale proszę mi nie przerywać! Jeden z czołowych niemieckich polityków jest otwartym homoseksualistą. Dlaczego do tej pory nie odwiedził Arabii Saudyjskiej? Bo w Arabii Saudyjskiej homoseksualizm jest przestępstwem. Prawo w Arabii Saudyjskiej jest egzekwowane. Logiczne? Prawda? Ale proszę mi nie przerywać! Jeżeli zakazujemy dziewczynkom zabawy laleczkami, to te dziewczynki zaczynają owijać w pieluszki zabawkowe tramwaje. Analogicznie rzecz się ma z chłopcami. Jeśli zakazujemy im zabawek militarnych, to robią sobie z zabawkowych tramwajów pistolety. Logiczne? Prawda? Ale proszę mi nie przerywać!

Jeżeli dorosły facet pozbawia się siusiaka i przez to twierdzi, że jest kobietą, a do tego zostaje parlamentarzystą i jako kobieta zaczyna używać damskich toalet w Sejmie, zwracając przy tym uwagę na brak haczyków na torebki w żeńskich sejmowych klopach, to ten Sejm jest tyle wart, co klop!

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj