Laura Wasser: specjalistka od rozwodów gwiazd
Anioł Angeliny
Brad Pitt i Angelina Jolie – tych bohaterów zapowiadanego rozwodu stulecia dobrze znamy. Pora poznać postać drugiego planu – Laurę Wasser, najlepszą w Kalifornii adwokat od problemów rodzinnych.
Portal newsowy TMZ w ciągu kilkunastu godzin ujawnił skany dokumentów rozwodowych, które Angelina Jolie złożyła w sądzie.
Forum

Portal newsowy TMZ w ciągu kilkunastu godzin ujawnił skany dokumentów rozwodowych, które Angelina Jolie złożyła w sądzie.

Papiery rozwodowe Angelina Jolie złożyła w połowie września, na początku tygodnia, na minutę przed zamknięciem na noc budynku Los Angeles Superior Court – sądu, gdzie kończy się większość nieszczęśliwych małżeństw zawieranych przez osoby wpływowe z Hollywood. Nietypowo wyglądała ta nagła prośba o anulowanie małżeństwa z Bradem Pittem. Ponieważ dokumenty rozwodowe są w Kalifornii powszechnie dostępne, znani amerykańscy aktorzy, sportowcy i muzycy zazwyczaj występują o rozwód w piątki po południu, kiedy usypia na weekend cykl newsowy. Najczęściej robią to wtedy, gdy ich dzieci mają dłuższą przerwę w zajęciach szkolnych. Albo gdy rozstający się rodzice mogą podpiąć się pod przetaczającą się przez media inną głośną sprawę rozwodową, gwarantującą im trochę mniejsze zainteresowanie. Rozpad związku może mieć wpływ na ich reputację i w efekcie na późniejszy rozwój kariery.

Jolie, która nigdy nie zatrudniła agenta piaru, ominęła również tradycyjną, łatwą do kontrolowania ścieżkę medialną – oficjalne stanowisko o rozwodzie w kolorowych amerykańskich tygodnikach „People” czy „US Weekly” (w obu przypadkach numery trafiły do druku przed złożeniem pozwu). Nie miała najwyraźniej problemu z tym, że informacja od razu trafiła do sieci, gdzie odtąd analizowane są nawet drobne sygnały dotyczące rozpadu wpływowego związku aktorów. Portal newsowy poświęcony show-biznesowi TMZ, który prawdopodobnie opłaca niektórych pracowników wzmiankowanego sądu w Los Angeles, w ciągu kilkunastu godzin ujawnił więc skany dokumentów rozwodowych.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną