Polityka i obyczaje
Polityka

Janusz Palikot w rozmowie z naczelnym redaktorem „Super Expressu” podał dwie ważne informacje. Pierwsza – kocha Polskę. Druga – napisał książkę zatytułowaną „Zdjąć Polskę z krzyża”. O czym? „To jest o takich niewierzących katolikach jak Adam Michnik, Marcin Król, Jacek Żakowski”.

Z kolei w „Polsce” Palikot odpowiedział krytykującym spot Twojego Ruchu zatytułowany „Polityczne knury”: „pierwszy sondaż, który pokazał się po jego emisji, daje nam 5-procentowy wzrost. Ostatecznie ta afera przełoży się na naszą korzyść, a nie stratę”.

Okazuje się, iż Michał Kamiński flirtował też z PSL. „Chciał, by PSL wsparło go w wyborach do Senatu na Podlasiu – dowiedział się „Super Express”. – Później propozycja ta przerodziła się w objęcie stanowiska wiceministra spraw zagranicznych”. Rozmowy odbywały się w miłej atmosferze, niestety pięknie zapowiadającą się przyjaźń przerwała informacja, że Kamiński wystartuje z list PO.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj