Polityka i obyczaje
Polityka

Jedną z większych ofiar wyborów jest niewątpliwie Zbigniew Cześniak z Wiszni Małej w województwie dolnośląskim, któremu konkurencja wybiła zęby. „Co znamienne, wedle jego relacji, ciosy padały tak z lewej, jak i z prawej strony” – donosił „Super Express”.

Janusz Piechociński, szef PSL, z satysfakcją odnotował, iż wśród zwycięzców wyborów na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim znalazło się dużo ludzi młodych. „Często zmuszanych moją twardą ręką do rozwoju” – dodał z ojcowską dumą.

Czesław Małkowski, kandydat na prezydenta Olsztyna, oraz Zenon Reszka, ubiegający się o godność burmistrza Błonia, mogą czuć się zwycięzcami pierwszej tury wyborów, mimo iż ich reputację obciążają seksafery. Tomasz Krzyżak w „Rzeczpospolitej”: „Wybory samorządowe pokazały, że w co najmniej kilku miejscach w Polsce przyzwolenie społeczne na zdradę małżeńską jest o wiele większe, niż to się wydaje”.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj