Mea pulpa
Wreszcie sukces. Natalia Siwiec, miss Euro 2012, długo walczyła o rangę, pozycję oraz uznanie mediów. I chyba wreszcie się udało. Wystąpiła w telewizyjnej reklamie jako twarz serwisu aukcyjnego za10groszy.pl. To dobry ruch. Ustalenie swojej ceny to pierwsze zadanie dojrzałego celebryty.

• Wreszcie książka kogoś, dla kogo określenie celebryta byłoby czymś takim jak nazwanie Czarnobyla uzdrowiskiem. Tomek Lipiński, legenda polskiej muzyki nazywanej przez archeologów punkową. Osobista spowiedź współtwórcy Brygady Kryzys to najszczersza książka, jaką ostatnio czytałem. A jej tytuł mówi wszystko o naszym kraju po II turze: „Dziwny, dziwny, dziwny”.

• Kanał TVN Style szykuje coś dla nowożeńców. Ślubny reality show. Do każdej z par, która zgłosi się do programu, tuż przed ślubem przyjedzie ekspert i doradzi, jak rozwiązać wszystkie problemy. To będzie ewidentny hit. Bo jak dowodzą badania, niebranie ślubu o 70 proc. zmniejsza szanse na rozwód.

Radosław Majdan – biznesmen, były bramkarz, twórca zapachów oraz literat – ujawnił kolejną zaletę. Sprawia magicznie, że jego partnerkom rosną biusty. Wcześniej zmysłowym poligonem jego daru była Doda, obecnie Małgorzata Rozenek.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną