Mizerski na bis
Rozpędzony walec pogardy
Polityka

Polityczną sensacją zeszłego tygodnia jest ujawnienie przez Włodzimierza Cimoszewicza, że własnoręcznie przerabia starą karetkę na kampera, aby wyruszyć nim w świat. Jak wyznaje „Faktowi”, chce połazikować tu i tam, a przy okazji odpocząć od polityki, która ostatnio bardzo obniżyła poziom.

Uważam, że moment wybrany przez Cimoszewicza na wyjazd i połazikowanie jest bardzo dobry. Wiele wskazuje na to, że dalsze pozostawanie w kraju dla każdej wrażliwej osoby będzie dużym ryzykiem, bo – jak informuje tygodnik „wSieci” – „rozpędza się walec pogardy”, a propaganda, która zniszczyła prezydenta Lecha Kaczyńskiego, „właśnie rusza z natarciem na Andrzeja Dudę”. Celem jest oczywiście zablokowanie dalszych zmian politycznych, które są nie na rękę obecnemu układowi polityczno-biznesowemu. Aby ten cel za wszelką cenę osiągnąć, układ za pomocą dyspozycyjnych mediów posuwa się do przeinaczeń, manipulacji i zwykłych kłamstw.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj