Polityka i obyczaje
Polityka

Nieujawniony z nazwiska „wysoki przedstawiciel z centrali NSZZ Solidarność” dla portalu wyborcza.biz: „Rząd, parlament narzucił sobie w pierwszych dniach iście stachanowskie tempo. W sprawie Trybunału Konstytucyjnego projekt do konsultacji dostaliśmy o godzinie pierwszej w nocy. O trzeciej w nocy ustawa była już przegłosowana. (...) wyjaśnijmy sobie jedną rzecz: »Solidarność« nie udzieliła poparcia PiS-owi. Nie utożsamiajcie nas z każdą obietnicą PiS-u. I nie mówcie, że zostaliśmy oszukani”. Formalista.

Agencja PAP relacjonuje, że podczas debaty Instytutu Wolności o roli kapitału zagranicznego w polskiej gospodarce Adam Abramowicz, poseł PiS oraz przewodniczący Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego, mówił: „Jeżeli chodzi o inwestycje, nie ma potrzeby różnicować, czy dany kapitał ma pochodzenie krajowe czy zagraniczne. Najważniejsze, abyśmy tworzyli przyjazne przedsiębiorcom środowisko, nie zaburzając przy tym konkurencji”.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj