Archiwum Polityki

Wymyślanie i kupowanie

Wymyślanie i kupowanie prezentów należy do najtrudniejszych przedświątecznych zadań. Postanowiliśmy ułatwić je naszym Czytelnikom. W dodatku „Style-Prezenty”:
• Poszukaliśmy pomysłów na podarki. Wybraliśmy przedmioty charakteryzujące się klasą, gustem, elegancją. Doradzamy, czym kierować się przy wyborze konkretnych prezentów. Znajdziecie Państwo porady dotyczące książek (s. 4), zabawek (s. 6), galanterii (s. 8), gier i zabaw XXI wieku (s. 10), sprzętu domowego (s. 12), elektronicznego (s. 13), kosmetyków (s. 14), sprzętu audio i DVD (s. 16), gadżetów (s. 18). Wskażemy najnowsze trendy i mody, obowiązujące w tych dziedzinach. Radzimy także, jak robić zakupy w Internecie (s. 20).
• Pomyśl o biedniejszych – oto hasło, które także będziemy lansować w naszym dodatku. Doradzamy, jak przygotować świąteczne paczki dla osób, którym święta nie kojarzą się z radosną atmosferą, a są dla nich czasem jeszcze większej, bo bardziej niż codziennie uświadamianej biedy, samotności, choroby. Podamy adresy, pod które swoje podarunki dla takich osób można przesłać. Czytaj strona 21.
• Przygotowaliśmy także Świąteczny Worek „Polityki” z prezentami od firm znanych z reklam w naszym tygodniku. Wszystkie te prezenty zostaną rozdzielone wśród potrzebujących. Więcej szczegółów na stronie 22.

Na początek kilka zasad ogólnych, czyli jak nie ulec przedświątecznemu szaleństwu zakupów i nie zbankrutować, każdemu z obdarowanych sprawić radość, a sobie przyjemność:

 1 


Wypisz na kartce wszystkie osoby, które chciałbyś obdarować nie tylko w czasie Świąt Bożego Narodzenia, ale także w mikołajki czy sylwestra.

 2 


Przelicz, jaką sumę pieniędzy możesz przeznaczyć na podarki, a następnie podziel ją przez liczbę osób zapisanych na kartce.

Dodatki 49.2000 + Polityka. Style. Prezenty (90075) z dnia 02.12.2000; s. 3
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >