Archiwum Polityki

Wujek Dobra Rada

Bożena P. z Łodzi skarży się w piśmie „Claudia”: „Złożyłam reklamację rachunku telefonicznego. Zrobiłam to przez telefon i dotąd nie dostałam odpowiedzi (minęły dwa tygodnie). Co powinnam w tej sytuacji zrobić?”. Natychmiast złożyć reklamację w sprawie braku odpowiedzi.

Patrycja chwali się w „Shape” swoimi sukcesami: „Mam 25 lat. Dzięki wam udało mi się zbić wagę ze 128 do 90 kg. Daliście mi wskazówki i wsparcie w trudnych chwilach. (...) Przy okazji proszę także: trzymajcie za mnie »łapki«. Dzięki wam zgubiłam sporo kilogramów. A może uda mi się znaleźć SAMĄ SIEBIE?”. Patrycja! Jak w takim tempie będziesz gubić kilogramy, niedługo nie będzie czego po tobie szukać.

W „Świecie kobiety” czytamy list od Ani z Sopotu. „Czuję się nieatrakcyjna, bo mąż nie pozwala mi się malować i seksownie ubierać”. Skoro mąż nie pozwala się pani ubierać, to chyba jednak jest pani trochę atrakcyjna.

Marian z Tarnowa jest przerażony. W „Men’s Health”: „Jestem uczulony na sierść kota. Wiem, że powinienem się go pozbyć, ale jestem do niego bardzo przywiązany. Jednak ostatnio dowiedziałem się, że alergia może prowadzić do astmy, a tego już się boję, bo podobno można na to umrzeć. Czy to prawda?”. Prawda, prawda, umieralność na kota jest w naszym kraju dość spora.

Polityka 41.2005 (2525) z dnia 15.10.2005; Fusy plusy i minusy; s. 112
Reklama