Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Krótki dzień Ziemi

(3)
To narodziny Księżyca spowodowały, że doba na naszej planecie trwa dwadzieścia cztery godziny.
 • 2008-04-20 01:24 | Jarek R.

  Re: Krótki dzień Ziemi

  H.von Ditfurth pisał już o tym już ładne parę lat temu - w książkach: "Na początku był wodór" a zwłaszcza "Dzieci Wszechświata"; pisze tam między innymi dlaczego Księżyc jest przypuszczalne niezbędny dla życia na Ziemii; kto nie przeczytał - niech żałuje!
 • 2008-04-20 13:06 | ddddddddddddddx

  co to ma byc
 • 2008-04-20 21:33 | dan

  narodziny Księżyca spowodowały, że doba na naszej planecie trwa dwadzieścia cztery godziny.
  wyjątkowo nieświerzy atykuł jak ser,,limburski". A gdyby nie nie księzyc to to ,a tamto.są skazani na siebie i tyle ,i aż tyle.