Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zalety atlety

(2)
Czy psycholodzy sportu mogą dziś tworzyć mistrzów?
  • 2008-04-20 16:25 | Katarzyna

    Re: Zalety atlety

    Politycy powinni skorzystać z porad psychologów. To jest też pewnego rodzaju wyczyn sportowy utrzymanie się w formie przez 20 lat i komentowanie zdarzeń , mimo , że tak naprawdę, to wielu z nich nie ma nic do powiedzenia.
    Wielu polityków powinno mieć po kilku psychologów różnych specjalnosci. Kiedy zmieniają partie i kluby poselskie to pomoc psychologa bywa konieczna . Kiedy jej nie ma , to widzimy żywe rezultaty w postaci polityków o nadnormalnej pobudliwosci , czego znakomitym przykładem jest poseł Niesiołowski.
  • 2008-06-04 20:58 | 22drexler

    A Robert Mateja nie miał psychologa ?