Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fajni sześcioletni

(2)
Sześciolatki mają iść do szkoły. Jak są do tego przygotowane? Jakiej przyszłości chcieliby dla nich rodzice?
 • 2008-04-21 14:32 | wiesmak

  Re: Fajni sześcioletni

  Autorka pisze: Ale najważniejsze: rodzice wiejskich dzieci co prawda rozumieją wagę komputera, Internetu i posiadania przez dziecko własnego świata we własnym pokoju. Jednak czytanie książeczek i rozmowy z dzieckiem jeszcze nie weszły do repertuaru ich domowych środków prowadzących do celu. Albo zaharowani rodzice nie mają na nie sił i chęci.

  A w miescie nie ma zaharowanych rodzicow? Moze jest odwrotnie?
 • 2008-04-21 18:22 | palikot

  Czytanie z zrozumieniem to jednak dla niektorych sztuka.
  Przeciez mamy tu omowione suche dane statystyczne plus komentarz.

  Lepiej wiesmaku gdy by byl poprawny politycznie belkot?

  Tak sie sklada ze komputer i internet to domena miasta.