Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Chaos, czyli polska polityka zagraniczna

(8)
Francuski prezydent Nicolas Sarkozy miał w środę przybyć do Warszawy z oficjalną wizytą. Wolał jednak rozmowy z Polakami odłożyć do 9 maja. Oficjalnie z powodu pogrzebu martynikańskiego poety Aimé Césaire'a. Nieoficjalnie zaś, jak podaje francuski dziennik 'Le Figaro', z powodu kłótni premiera Tuska z prezydentem Kaczyńskim.
 • 2008-04-23 18:02 | senior

  Re: Chaos, czyli polska polityka zagraniczna

  Ludzie mali duchem nie rozumieją wzniosłych i dalekosieżnych celów polityki Pana Prezydenta.A cele te są jasne - Polska od morza do morza, otoczona krajami wasalnymi jak Niemcy, Rosja, Ukraina i inne.Zasoby materialne Polski są wprawdzie niewystarczające do realizacji tych celów, ale to nic - pomoże nam opieka sił nadprzyrodzonych.
 • 2008-04-23 21:31 | mania

  Tak, Pan Prezydent (wraz z bratem) wskrzesi Polske od morza do morza. Zeby tylko sie przy tym za bardzo nie zacukal.
 • 2008-04-23 21:35 | Katarzyna

  Re: Czy min.Sikorski to "wkładka" do rosołu ?

  To zadziwiające jak polityk zaczynajacy w ROP , potem wyrzucony z PiS , kończy karierę jako minister w liberalnym rządzie Platformy. Czy Tusk musiał tego pana adoptować ?
  Czy minister Sikorski jest niezatapialny po 5 latach stażu u neokonserwtystów ?
  Przykro patrzeć na polityke zagraniczną Polski , która rezygnuje z suwerennosci podisując Traktat Lizbonski , a jednoczesnie udaje obrońcę wolnosci i suwerennosci, zgadza się uznać niepodległosć Kosowa , a interweniuje dyplomatycznie kiedy od Gruzji odrywa się tamtejsze "Kosowo". Ni przypiął ni przyłatał ?
 • 2008-04-24 16:44 | jacek

  Re: Chaos, czyli polska polityka zagraniczna

  w tym calym swiatowym burdelu gdzie psychopaci laduja swoje portwele mozemy mowic?
 • 2008-04-24 18:37 | kubek

  "Sarkozy ma swoje własne kłopoty podobne do kohabitacji Tuska i Kaczyńskiego. Jego relacje z premierem Fillonem są ostatnio napięte. " Panie Kubiak ! Tu nie ma porównania. Kohabitacja nazywa się równoczesne urzędowanie na stanowisku premiera i prezydenta z opozycyjnych względem siebie ugrupowań politycznych, tymczasem François Fillon nie tylko należy do tego samego UMP co N. Sarkozy ale wręcz Sarkozy osobiście go na premiera wytypował. W kwestii zdolności maskowania zgoda, ale nazywajmy rzeczy po imieniu : chodzi o zwykłe przedkładanie racji państwa nad ambicjami politycznymi partii. Dużo lepiej obrazuje to kohabitacja prawicy z socjalistami Mitterand - Chirac czy choćby Chirac - Jospin.
 • 2008-04-25 01:41 | BIBI

  Re: Chaos, czyli polska polityka zagraniczna

  Srakoza to najlepsze okreslenie tego polityka jakie ostatnio przeczytalem w tym artykule.Gratulacje dla autora albo dla chochlika.

  Bibi
 • 2008-04-25 10:03 | chochlik

  Brawo Bibi!!! Co za oko!
  chochlik
 • 2008-05-04 09:58 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Radosław Sikorski minister "Najemnik" od spraw zagranicznych realizuje program prywatyzacji wojen z nadużywaniem bezwzględnego prawa silniejszego.Pasuje do wasalnej polityki wobec tego prawa realizowanej niezależnie od partyjnego garnituru.Do prowadzenia zagranicznej polityki gospodarczej trzeba mieć dużą świadomość w zakresie odkrywanych praw stworzenia i natury,oraz doskonalonych człowieka.