Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

prof. Religa za lekarską wolnością słowa

(1)
Lekarzowi wolno skrytykować kolegę po fachu
 • 2008-04-24 09:41 | astrotaurus

  Re: prof. Religa za lekarską wolnością słowa

  To fragment większej całości i może coś się ruszy w tej kwestii w innych zawodach i korporacjach.
  Solidarność zawodowa to jest coś ohydnego - szowinizm w najgorszej postaci. "Fachonalizm", jako pochodna nacjonalizmu.
  Nieraz dziwiłem się, co każe poświęcać człowiekowi swoja ludzką godność, aby bronić jakiegoś chama, bydlaka tylko dlatego, że łączy go z degeneratem wykonywany zawód. Tak jakby z poszkodowanym nie łączyło go nic.

  Będę trzymał kciuki za postęp moralny społeczeństwa. ;)