Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Korepetycje parlamentarne

(2)
Dlaczego kultura języka ludzi u szczytów władzy jest na coraz niższym poziomie?
 • 2008-04-24 22:34 | katarzyna

  Re: Pan Kutz mówi językiem języka ...

  Pan Kutz , czy pan Niesiołowski to przykłady wolty polegającej na ucieczce z zawodu w próżnię polityczną . Polityk w kraju tak dziwnym jak Polska i w okresie tak dziwnym jak okres transformacji , to zajęcie ludzi bezczelnych , którzy pozbawienie są zasad moralnych,a ich poglądy nie są budowane na żadnym solidnym fundamencie.
  Posłowie polscy III RP pozbawili RP suwerennosci , nie pytając narodu o zdanie i ta arogancka decyzja określa ich klasę jako "przedstawicieli" narodu. Czy oni tego nie czują ?
 • 2008-04-25 12:56 | babajaga

  Re: Korepetycje parlamentarne

  odpowiedź jest prosta : bo władza czy też elita polityczna reprezentuje coraz niższy poziom . zastanawia jednak to, dlaczego p.Niesiołowski - profesor, a mówi jak prostak, jak jakiś cham obrażając ludzi i ubliżając im tylko dlatego, że mają inne niż on poglądy. Albo przywołany Kutz - pyskuje, odszczekuje, warczy, obraża jakby nie umiał powiedzieć słowa w normalny sposób, choć może to wiek lub brak sukcesów na niwie zawodowej, i stąd ta frustracja i wyżywanie się na przeciwnikach politycznych. Signum tempore czy chamskie zdziczenie ? No przecież nikt nikomu nie narzuca stylu bycia.