Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Było inaczej

(1)
Przeciw fałszowaniu historii.
  • 2008-04-27 09:04 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    Prawdę oddać historii

    Fikcje literackie bazujące na wydarzeniach historycznych mają swój określony cel.Można powiedzieć,że początkiem kultury chrześcijańskiej były zapisy biblijne naszpikowane pobożnymi kłamstwami na bazie których została wykreowana nędza historycyzmu.
    Jak trudno jest oddać prawdę historii najlepiej dokumentuje i obecna polityka historyczna będąca pokłosiem politycznego szulerstwa,oraz efektów kolejnej utopii związanej z ideą globalnego wolnego rynku,za którym stoi możliwość nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego.Akcja rodzi reakcję,co dokumentuje rozlewający się krwawy wewnątrzsemicki konflikt i nadużywanie pojęcia antysemityzmu w budowaniu polityki historycznej z kłamstwem jako czynnikiem rozwoju intelektualnego człowieka dla możliwości nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego.