Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Służby Komendanta - Andrzej Garlicki

(1)
2008-04-24 20:23 | Maciej Pankau
Panie Profesorze,
Od zawsze czytam Pana ksiązki i artykuły. Świetna i pouczająca lektura.
W ostatniej Polityce napisał Pan iż pośród kadry oficerskiej 21. roku nie było absolwentów Akademii Sztabu Generalnego w Rosji. Otóż był: gen. Józef Dowbor-Muśnicki. Trudno nie wierzyć w opis tego faktu w jego pamiętnikach drukowanych przez poznański Tygodnik Katolicki w roku 1936, w których opisuje jak ukończył owe studia z wyróżnieniem i drugą lokatą za hr. Ignatiewem i to podobno (jak pisze) tylko dlatego, że był Polakiem i...katolikiem.
Serdecznie Pana pozdrawiam