Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Media publiczne to skarb prawdziwy

(2)
Prezydent zapowiada weto, a PO nie może liczyć na Lewicę
 • 2008-04-26 03:24 | Katarzyna

  Re: Media publiczne to skarb prawdziwy

  Co znaczy utracenie mediów publicznych , to ten tylko się dowie, kto te media straci.
  Media komercyjne w tak zwanym wolnym świecie to powód do prawdziwej rozpaczy. Tandeta , rozrywka na coraz niższym poziomie, indoktrynacja ,to obraz komercyjnych mediów.
  Ale Platforma , jak się okazuje nie ma pomysłu na prawdziwe reformy , tylko idzie na łatwiznę. Pani Katarasińska-Śledzinska , dawna dziennikarka Głosu Robotniczego wykazuje taką nadaktywnosć, jakby chciała zmazać własne grzechy . Media publiczne to prawdziwy skarb narodowy , który trzeba chronić.
 • 2008-04-26 18:43 | Wojciech Nowakowski

  Zobaczcie jak TVP 1 spełnia misję publiczną.
  Proszę o zajęcie się skandaliczną emisją filmu pt"Słoneczna aleja" w TVP 1 sobota 26.04.08 godz 18 do 18,50 - filmu będącego instukcją zażywania narkotyków, z podanymi składnikami roztworów z ziół, (wymieniona bieluń dziędzierzawa), homosekualnego zachowania na imprezach młodzieżowych, propagowanie upojenia narkotycznego. To skandal aby tak wypełniac misję telewizji publicznej. To obraża moje wartości, dobry obyczaj i moralność.
  Wojciech Nowakowski