Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Obroże odroczone

(1)
Co szósty skazaniec będzie mógł wcześniej wyjść z więzienia i odsiadywać resztę kary we własnym domu.
  • 2008-04-27 14:11 | fly

    Re: Obroże odroczone

    O czym mowa, przecież jest system GPS i nie ma problemu z namieżanie kogokolwiek i gdzie kolwiek. Po co telefon, po co specjalne nadajniki. mamy XXI wiek i nawet telefony komórkowe by wystarczyły. Widać , że ktoś co sie tym zajmuje nie ma zielonego pojęcia o co chodzi. Poza tym więzięń nie musi być karmiony nie zabiera miejsca i może pracować i opłacać za nadzór. Niestety w polskim wymiarze niesprawiedliwości poza kryminałem nic nie widać. Bo nie ma jak przeciągąć pod celę i trzymać trzy lata bez wyroku. Dlaczego zab€jcy, którzy pierwszy raz zaili z reguły dostają dożywocie lub 25 lat, a wielokrotni mordercy wychodzą po kilku latach? Tych drugich stać na drogich adwokatów... Polska śądowo-prokuratorso-policyjna jest chyba bardziej chora od polski szpitalno-lekarskiej.