Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowi do Papały

(2)
Nowa ekipa śledcza ds. wyjaśnienia zagadki zabójstwa byłego szefa policji.
  • 2008-04-30 05:47 | realizm

    Re: Nowi do Papały

    Niech przeczytaja ksiazke "The Fifth Internationale" to ich naprowadzi na prawdziwy trop, kto zorganizowal zamach na Papale.... i przy okazji wielu innych sprawach.
  • 2008-05-04 14:42 | zwyklak

    Nowi do Papały

    Kolejna super-grupa, kolejni super-eksperci, niesazeni, beda kolejne ekspertyzy i kolejne kilkogramy bla, bla, bla. Poczytajcie ile bylo super-grup powolanych w szwecji, do zbadania zabojstwa Olof`a Palme. Nic nie wyjasniono. Co najwyzej czytelnik, ale tylko uwazny czytelnik, dowiaduje sie o ...razacych bledach kolejnych super-grup. Moze zrobic rzecz prosta. Zadnych super grup, zwyczajni dochodzeniowcy, sledczy. Ci, ktorzy maja osiagniecia (sa tacy). Niekoniecznie warszawscy, choc moga byc i ze stolicy. Zwykly zespol dochodzeniowy. Szerokie kompetencje, a tym samym niezaleznosc, ale zwyklakom dochodzeniowym. Kolejna super-grupa pokaza, ze kolejny czas zostal zmarnowany.