Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Każecie, to idziemy

(4)
Od pierwszych miesięcy istnienia PRL władze przywiązywały wyjątkową wagę do sfery rytuałów państwowych: oficjalnych obchodów świąt i rocznic. W treści odwoływały się one do wzorów sowieckich, w scenariuszach do przedwojennych z epoki II RP.
 • 2008-05-01 13:33 | ilse

  Ścigamy się z Wprost ?

  Czas odstawić Politykę
 • 2008-05-01 14:35 | mikro

  Re: Każecie, to idziemy

  hi,hi ciekawe zdjecie - przodowniki pracy i stachanowce wiecznie zywe!
 • 2008-05-04 08:21 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Polityczne szulerstwo

  Systemowa rozbieżność słów i czynów sprawiła,że siłą traktatu okrągłostołowego i antyobywatelskiej ustawy zasadniczej było umacnianie się braku praworządności.Do dnia dzisiejszego brak spójności z przepisami unijnymi,co dobrze ilustrują przepisy z zakresu ochrony środowiska,uniemożliwia wykorzystywanie środków unijnych.Na korypcjogenne przepisy i układy państwowo-samorządowe nie reagują instytucje stanowiące o demokratycznym systemie państwa.To tworzy pogodę dla politycznego szulerstwa i korupcji,którą stabilizuje siła tajnego państwa,oraz wasalna polityka wobec możliwości nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego.Premier Donald Tusk może się pławić w obietnicach występując w ramach koncertów życzeń.
 • 2008-05-14 02:24 | karul

  a kiedy oseka zbierze

  sie w sobie i opisze tez idiotyzmy obchodow i ceremonialu w polskiej trzeciej no i czwartej republice?

  te medale, te odznaczenia, te kapituly orderow, te sztandary, te watykanskie flagi na polskich ulicach, ci funkcjonariusze jedynego slusznego kultu w szkole, na stadionie i w stodole, te kleczniki prezydenckie, te fotele dla krola z malej monarchii na poludniu europy, te modly do fotela, te truposze wygrzebywane i zagrzebywane znowu, te pomniki ajatollachow, te obchody z okazji wizyty, i obchody rocznicy wizyty ...

  kiedy oseka bedzie na tyle odwazny by ten caly pic opisac?