Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Filozofia furmana

(1)
2008-05-03 14:25 | uważna czytelniczka
Uprzejmie donoszę, że mam egzemplarz polskiego wydania bajki VACLAVA CTVRETKA ,,O gajowym Chrobotku i jeleniu Wietrzniku" w przekładzie Hanny Kostyrko , z ilustracjami Jerzego Flisaka, który ukazał się w ,,Naszej Księgarni" w 1986r. Nakład liczył 30 000...,a więc Wasza publikacja nie będzie pierwszą w Polsce, jak utrzymywał pan Mariusz Czubaj. Czytałam ją mojej córce, kiedy była mała. Rzeczywiście opowieść jest świetna.