Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ich kamienice , a nasze ulice ?

(2)
Piętnasty, jubileuszowy ranking największych firm z sektora produkcji, handlu i usług robi nie mniejsze wrażenie niż poprzedni. Dotyczy przecież kolejnego znakomitego roku, kiedy to spółki miały rekordowe obroty i zyski, zwiększyły też zatrudnienie i inwestycje. Już dziś wiadomo, że utrzymanie tego tempa będzie niesłychanie trudne. Jeśli nie w Polsce, to przynajmniej na świecie sytuacja zmieniła się diametralnie.
  • 2008-05-04 02:52 | Katarzyna

    Re: ich kamienice , a nasze ulice ?

    Trzeba bronić się od stałej tendencji jaką jest konsekwentna likwidacja klasy średniej i od podziału na biednych i bogatych. Nawet w takim znakomitym kraju jak Stany kurczy się klasa średnia. Podobno w Stanach - 55 milionów domów jest własnoscią banków. Jeżeli dojdziemy do takiego wyniku, że większosć np. 90 % domów będzie własnoscią banków, to zbliżymy się do sytuacji o której marzyli komuniści , czyli wszsytko będzie "państwowe" , inaczej bankowe. Fabryki są własnością banków , farmy własnoscią banków , samochody własnoscią banków, czyli swiat stał się własnoscią banków. Kto jest włascicielem banków, to jest temat ?
  • 2008-11-15 22:09 | bonito

    Podoba mi się Twoja argumentacja - domy będące własnością banków na skutek zadłużenia klientów banku. I inne mienie też. To jest dopiero próba ogarnięcia tego co się wyrabia.