Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Carów dwóch

(3)
Siódmego maja Dmitrij Miedwiediew uroczyście przejmuje władzę na Kremlu, następnego dnia odchodzący prezydent obejmie urząd premiera. O tej dwuwładzy w Rosji krążą sprzeczne przypuszczenia.
 • 2008-05-07 21:31 | Marianna

  Re: Oni ratują Słowian przed poniżeniem i niewolą

  Nie ma nic gorszego niż brak konkurencji i równowagi na świecie. Arogancja jednej opcji była nie do wytrzymania. Słowianie też są potrzebni w tej grze. A Rosja to Słowianie.
 • 2008-05-07 23:43 | Andrea Doria

  Pozdrawiamy z sympatią nową ekipę rządzacą w tym wielkim kraju, którego demokracja jest bardzo młoda…tak jak dziecko które uczy się chodzić …

  życzymy jej pomyślnych wiatrów i przyjaznych dróg w dzisiejszym, o jakże niespokojnym świecie …..
 • 2008-05-13 17:07 | Natalia Vaselkova

  Re: Carów dwóch

  Jestem z Rosji, kedys uczylam sie na Uniwersitecie Warszawskim ( 1999-2000), teraz mieszkam w Moskwie. Dziekuje bardzo za komentarze Marianny i Andrea. Ne oczekiwalam spotkac simpatyje do naszego kraju. Uz zaczynamy zwykac z myslie ze ne wshystkim do spodoby Rosja ktora zaczyna po malu wzdymac glowu. Artykul jest bardzo ciekawy. Zgodzam sie z autorem, partyja Jedinaja Rossija dokladne bylo b pisac w jenzyku polskim jak Wspólna Rosja. Bo sens nazwy ne w tym ze jesteszmy jedny, a w tym ze jesteszmy razem ... na perwszy pogliad ne jest to wazno, ale wydaje mi sie ze wybor wersiji polskej ma swoje traktowanne polityczne ktore nestety idze dalej prostego traktowania nazwy partyji....