Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sikorski o pięciu priorytetach polityki zagranicznej

(2)
Sikorski: Mamy wszyscy wszelkie powody do satysfakcji i poczucia bezpieczeństwa
  • 2008-05-09 04:08 | Danka

    Re: To było mało odkrywcze przemówienie i to dobrze...

    Polityka zagraniczna Polski nie wygląda na samodzielną . Takie wrażenie odnosi normalny obserwator , który przegląda gazety. Pan Sikorski niczym specjalnie nie zaimponował i miejmy nadzieję , że nie będzie się starał brylować na tej estradzie, bez zgody Sejmu i narodu. Zresztą narodu nikt nie zamierza pytać o zdanie i tego "obyczaju" nie zmieniła Platforma. Miejmy nadzieję , że UE będzie hamowała nadgorliwość polskich polityków.
  • 2008-06-19 19:25 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    Minister "Najemnik"

    Poza sloganami,czego można się po takim spodziewać?!Wiadomo,że reprezentuje wasalną politykę wobec naduzywania bezwzględnego prawa silniejszego dla realizacji ukrytych celów.Dobrze się czuje w cywilizowaniu wojen poprzez ich prywatyzację.Czyni to na koszt polskiego podatnika nie przedkładając rachunku strat i zysków.