Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Państwo Izrael

(3)
Historia Żydów zatoczyła koło: na pradawnej Ziemi Obiecanej powstaje Medinat Israel.
 • 2008-05-14 08:16 | Mieczysław S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Czy nie byłoby lepiej na Madagaskarze?

  Może nie byłoby wewnątrzesemickiego krwawego konfliktu,oraz na tym tle frontowej sytuacji islamofaszyzmu z judeofaszyzmem?!?!?!Ten konflikt gruntuje możliwość nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego dla realizacji ukrytych celów.Swoją drogą to na polskim rynku brakuje historii syjonizmu,która mogłaby wyjaśniś wiele nieporozumień i na linii stosunków polsko-żydowskich.
 • 2008-05-14 17:39 | Jagoda

  Re: Państwo Izrael to nadzieja dla świata

  Prawdziwi Żydzi powinni być kojarzeni z Izraelem. To jest ojczyzna prawdziwa. Natomiast obywatele innych krajów przyznający się do pochodzenia żydowskiego powinni być lojalnymi obywatelami krajów w których mieszkają , a nie reprezentować nieformalnej organizacji która wspiera globalny żydowski biznes. Kiedy Żyd będzie mieszkańcem Izraela , a mieszkańcy innych krajów będą obywatelami tych krajów w których mieszkają , to skonczą się problemy z antysemityzmem, który jest wymysłem nacjonalistów żydowskich pragnących nie dopuścić do asymilacji w innych krajach ludzi pochodzenia żydowskiego.
 • 2008-05-15 07:30 | marengo

  Re: Państwo Izrael

  Jak widac terroryzm zydowski (syjonistyczny) powstal wczesniej nizli terroryzm Palestynczykow...