Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Hendrix po polsku

(2)
Hołd złożony Hendriksowi.
 • 2008-05-15 13:49 | Paweł

  Re: Hendrix po polsku

  Wrzuci ktoś na rapidshare?
  Chętne bym sobie posłuchał.
 • 2008-05-15 14:52 | Orca

  Re: Hendrix po polsku

  Dzien dobry,
  Hendrix, urodzony i pochowany w okolicach Seattle, ma wielu wiernych wielbicieli na calym swiecie. Paul Allen, jeden z dwoch zalozycieli Microsoft, jest wielkim zwolennikiem Hendrixa. Kilka lat temu Paul Allen, aby uczcic pamiec Hendrixa, postanowil otworzyc w Seattle muzeum poswiecone jego muzyce. W centrum Seattle powstal Experience Music Project. Jest to imponujacy budynek zaprojektowany przez Franka Gehry. W muzeum mozna obejrzec eksponaty zwiazane nie tylko z tworczoscia Hendrixa, ale rowniez wielu innych muzykow. Sluchanie muzyki stanowi czesc 'ekspozycji'. EMP to rowniez miejsce, gdzie poczatkujacy muzycy maja okazje sie zaprezentowac.
  Zalaczam pozdrowienia.