Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy CBA zajmie się przyjaciółmi prezydenta?

(2)
PO chce by CBA zajęło się handlem szpitalnych długów
 • 2008-05-15 18:44 | jagoda

  Re: Oczywiście , że to jest obowiązek CBA ?

  Miejmy nadzieję , że to sie wyjaśni, a nie pozostanie w sferze domysłów i przecieków prasowych. Zastanawiające jest wyciszenie sprawy Marka Dochnala.
  Jak się okazuje, to Platforma jest "nieślubnym" dzieckiem PiS i stosuje te same metody z którymi niby walczyła w czasie wyborów ?
  Ją także interesuje tylko władza , a nie realizacja obietnic wyborczych ?
 • 2008-05-16 21:39 | J.Lorkiewicz

  Bla ,bla ,bla .... o jaka "sprawe Dochnala" niby chodzi? Co tu jest do "wyciszania" poza tym ,ze facet przesiedzial 3,5 roku nie wiadomo za co bez postawienia mu zarzutow. PO nie stosuje ";tych samych metod" polegajacych na medilanych szopkach z udzialem min. sprawiedliwosci. PO nie sciga ekipy telewizyjnej o 6 rano do demonjstracyjnej rejestracji swoich poczynan ale wrecz przeciwnie - to czlonek komisjji weryfikacyjnej WSI sciaga dziennikarzy, "zeby go bronili" bo bronienie sie w prokuraturze czy sadzie to juz za pozno,
  za malo histerycznie, za malo "pryncypialnie" i za malo medialnie.
  PO ugryzie sie w jezyk zanim kogokolwiek oskarzy przed kamwerami zastepujac sad.
  PO nie zaliczyla sprawy typu Wasacza, B. Blidy, kompromitujacych usilowan uzyskania ekstradycji i to w sposob superdyletancki jak w przypadku Mazura, medialnej szopki z udzilem wlasnegoi bylego szefa MSW itd itp.
  Radze porzucic metode polemiki typu "bo u was to tez Murzynow bija" i zastanowic sie nad sensownoscia stosowanych argumentow.