Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

(Nie)realny gazociąg

(1)
Tej wizycie prezydenta Iranu w New Delhi nie towarzyszyła pompa, z jaką zazwyczaj wita się głowy państwa. Prezydent Ahmadinedżad sam zaproponował, że w drodze powrotnej z Kolombo zatrzyma się na kilka godzin w Indiach, żeby przedyskutować sprawy biznesowe. New Delhi skwapliwie skorzystało z okazji.
  • 2008-05-19 21:52 | jagoda

    Re: (Nie)realna polityka polskich wasali

    To jest dość powszechne odczucie , że w polityce polskiej zmienił sie tylko kierunek z którego płyną instrukcje dla polskich polityków. Polityka polska jest nierealna, ale ci co chcą się utrzymać na stołkach muszą słuchać. Mianowanie pana Sikorskiego na stanowisko w MSZ to ewidentny dowód , że i Tusk nie ma nic do gadania, tylko musi śpiewać jak mu grają.
    Może w przyszłym roku nastapią zmiany , ale to nie będzie zasługą polskich polityków , tylko kryzysu ekonomicznego, który wykombinowali obecni władcy świata.