Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kamień rzucony na szaniec

(2)
Premiera Sceny Faktu Teatru Telewizji.
  • 2008-05-19 22:22 | fan teatru faktu

    Pseudonim Anoda

    Przedstawienie Malca nie opowiada o człowieku,a szkoda,bo to niezwykła postac.Efekciarski spektakl,pozbawiający widza emocji.Bohater to worek do bicia,a nie żywa ,głęboka postac.Wiele tandetnych zabiegów montażowych ,zero głębi,zero wiedzy o pokoleniu.Szkoda...
  • 2008-09-05 11:46 | piotr

    Re: Kamień rzucony na szaniec

    Spektakl bardzo kiepski, gra aktorów sztuczna (taka teatralnie staromodna), żadnych wybitnych czy nawet poprawnych kreacji. Prowadzenie kamery, muzyka wszystko niestety byle jakie. Można wysiedzieć tylko z uwagi na temat ale zasłanianie kiepskiego warsztatu tematem to nieprzyzwoita łatwizna. Szkoda.