Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Facet, którego oceni historia

(2)
Prezydent Bush o Iraku, wierze i globalnym ociepleniu.
  • 2008-05-21 22:57 | Janusz

    Re: Facet, którego oceni historia

    Z pewnością historia kiedyś oceni p. Busha, jak wszystkich. Współczesnym dostarczył aż nadto świadectw, aby mogli to zrobić już teraz i obawiam się, że ta ocena nie odpowiada jego własnemu wizerunkowi, raczej bliższa jest opiniom ludzi z fotografii. Ale historia będzie miała kawał roboty do odwalenia, będzie musiała odpowiedzieć na wiele pytań, które jak dotąd pozostają bez odpowiedzi, chociażby na te, które stawia w swoich filmach oraz książkach dostępnych w księgarni www.merlin.pl , zdobywca Oscara Michael Moore, albo Dave von Kleist z amerykańskiego radia The Power Hour, filmie 911 in Plane Site, dostępnym online: http://video.google.com/videoplay?docid=3803479213130455881
  • 2008-05-22 10:59 | Bogumił

    Cóż tu komentować!? Amerykanie wybrali sobie na nieszczęście Światowe kretyna za prezydenta. Mam nadzieję, że oceni go nie tylko Hisoria. Pozdrawiam- Bogumił