Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dodatki do poselskich pensji

(2)
Honoraria, wynajem, sprzedaż wizerunku.
  • 2008-05-26 23:23 | Lucjan

    Re: Dodatki do poselskich pensji

    Dziwić się można, że takimi pierdołami ktoś się trudni.
    Nie dziwił bym się, gdyby takie dodatkowe zarobki wynosiły dziesiątki, testki, miliony złotych.
  • 2008-05-29 13:52 | karolinka

    ....jakbyś nie miał co żryć to byś zaczął się trudnić.......za takie pieniądze to trzeba robić konkretne rzeczy, a takiej pożal się Boże posłanki jak Łukaciejewska jeszcze nikt w sejmie nie słyszał ale to,że kasa się jej należy to wie......bez dalszych komentarzy bo za dużo powiem i ........