Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zabawka wszech czasów

(2)
2005-08-04 16:47 | Polityka.pl
  • 2005-08-04 16:47 | mistrzostwa polski 2005

    informacje: speedcubing.com.pl

    Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Polski w układaniu kostki Rubika 2005 Termin: 18 wrzesień 2005 (niedziela) Miejsce: Wadowice, Zespół Szkół Publicznych nr 2, os. Kopernika 11 Organizator: Komitet organizacyjny, w którego skład wchodzą: Wadowickie Stowarzyszenie Miłośników kostki Rubika Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Wadowicach Sołectwo Zbywaczówki Mistrzostwa odbywają się pod patronatem Burmistrz Wadowic: Pani Ewy Filipiak. Główny kontakt: Zbigniew Zborowski. Sędziowie międzynarodowi: Ron van Bruchem & Ton Dennenbroek