Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pod złym adresem

(2)
2005-08-09 01:14 | Polityka.pl
  • 2005-08-09 01:14 | Mariola

    pod złym adresem

    Chciałabym powiedzieć, że mieszkam w bloku przy wspomnianym wyżej "budynku socjalnym" w Straszynie - nic tak "hardkorowo zlego" się nie dzieje w tym budynku, funkcjonuje tam posterunek policji i biblioteka gminna, a nawet świetlica. Czasami zdarzają sie oczywiście ekscesy, ale nie wpływa to w jakimkolwiek stopniu na warunki życia nieopodal. "I w imieniu mieszkańców Straszyna dziękuje za antyreklamę naszej pięknej miejscowości.