Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tusk w pierwszej lidze

(4)
2005-08-15 14:47 | Polityka.pl
 • 2005-08-10 09:22 | marcin

  tylko kiedy?

  no właśnie ...
 • 2005-08-14 11:46 | Dagny1

  kłopoty na życzenie

  Autor ujmuje sprawę tak, jakby nie łamanie prawa czy też matactwa Cimoszewwicza były problemem, lecz fakt, że prawica wyciąga je na światło dzienne. ""A przecież wszędzie na świecie szuka się w kampanii wyborczej haków na kandydatów do najwyższych urzędów. Prosze sobie popatrzeć na kampanie w USA czy nawet w Europie Zach. (tam to nieco mniej brutalne).""Tak więc lepiej i zdrowiej dla wszystkich (społeczeństwa i władzy) byłoby, gdyby faworyzowanych kandytatów wcale nie trzeba było bronić, bo prześwietlania niczego szczególnego by nie wykazały.
 • 2005-08-15 14:47 | lonia

  cdn nastąpi

  Nie zgadzam sie z wyrażoną opinią że marszałek Cimoszewicz wypadł niekorzystnie przed orlenowska komiją.Moim zdaniem komisja po raz kolejny wykazała sie niekompetencja i potwierdziła tylko fakt polowania na Włodzimierza Cimoszewicza .W chwili obecnej nalezy tylko oczekiwać na jego ponowne wejście do gry i zrobienie dalekiego odskoku od pozostałych kandydatów." Proszę nie zapominać że róznica 2-3 pkt.sondażowych moze stanowić bład statystyczny,ale faktem jest zaistnienie Donalda Tuska w mediach i na ulicach pytanie tylko jakie to się bedzie miało "przełozenie" w dniu wyborów.