Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Lekka drzemka za ciężkie pieniądze

(2)
2005-08-09 13:43 | Polityka.pl
  • 2005-08-09 13:43 | Nika

    za pieniądze

    Drzemka oczywiście.. ale hipnoza nie jest jedynia atrakcją samą w sobie. Jest narzędziem zmiany a nie doświadczeniem takim jak przelot samolotem. Podejrzewam jednocześnie, że dla osób, które cierpią na zaburzenia snu, hipnotyczna drzemka jest nieocenionym skarbem za każde pieniądze."Tytuł "lekke drzemka za cięzkie pieniądze"... no cóż tytuł tendencyjny. Ale podobnie można się wyrazić o narkozie. Lekka drzemka a człowiek budzi się zdrowszy.""Pozdrawiam"Nika Johansen"(hipnoza ericksonowska)