Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mińsk wzięty

(3)
2005-08-13 03:45 | Polityka.pl
  • 2005-08-13 03:45 | Tomasz

    Brawo dla pana Passenta

    Gratuluje feliotonu panie Danielu! Mialem swietny ubaw gdy czytalem ten felieton. Swoja droga to niektorzy polscy publicysci i eksperci miewaja straszne pomysly. Mozna sie smiac albo plakac. ja wybieram to pierwsze. Pozdrawiam czytelnikow Polityki...
  • 2005-08-14 11:53 | Dagny1

    Mińsk wzięty

    świetne. Gratuluję powrotu do dawnej formy. M.in. na pańskich inteligentnie złośliwych felietonach wyrastałam w latach 70/80. Pó%u017Aniej bardzo mi ich w Poliyce brakowało.