Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Latać!

(3)
2005-08-18 10:42 | Polityka.pl
  • 2005-08-17 15:28 | tomek

    Re: Wnioski ze statystyk

    Gorąco popieram pomysł odbierania aut pijanym kierowcom. A co do argumentu "że to może być nie ich samochód" to zupełnie mnie on nie przekonuje - po prostu nie dawaj kluczyków do auta facetowi o którym wiesz że pije, nawet jeżeli to twój najlepszy kumpel.""pijanym kierowcom na pohybel
  • 2005-08-18 10:42 | bibi

    Wnioski ze statystyk

    Oczywiście z powodu tych statystyk nie sprzedam samochodu, ale Polskę omijam szerokim łukiem z dobrym skutkiem zdrowotnym."Omijam też linie lotnicze posiadające mniej niż kilkanaście samolotów danego typu bo to nie pozwala im wyciągać wniosków eksploatacyjnych (oups LOT się do tego zalicza...).