Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gwardia Putina

(2)
2005-08-18 22:19 | Polityka.pl
  • 2005-08-18 22:19 | Władysław

    o artykułe (++++)

    Niesamowicie rzetelny i zrównoważony raport o niezwykle ważnym i emocjonalnym (z powodu niedawnych wydarzeń chociażby) temacie, jakim są zmiany w strukturze władzy w Rosji. Cieszę się, że mój ulubiony tygodnik nie wpadł w histerię ;)""Jedynie chciałbym zasugerować większe zwrócenie uwagi na wojnę w Czeczenii, na jej rolę w pozycji Putina w Rosji, oraz analizie ewentualnych zmian w polityce zagranicznej w wypadku odejścia Schredera i Szyraka.""pozdrawiam"Władysław, admin forum Polska - Rosja