Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Większość się waha

(2)
2005-08-24 17:04 | Polityka.pl
  • 2005-08-24 17:04 | Old Hors

    Jeszcze nie ten czas !

    Jeszcze nie nadszedł czas aby normalni""zwyczajni" mieszkańcy naszego kraju "poczuli odwagę i chęć że sami będą chcieli "coś zmienić na lepsze , prawda jest jedna że"Ci zwyczjni nie zniżą się do takiego poziomu"miernoty jaki prezentują aktualni wodzowie startujący"w wyścigu szczurów nie o nasze wspólne dobro ale o"swój 10-krotnie podwyrzszoną ambicję miernoty i "zaślepienie na darmowy bez wysiłku cash .Dla normalnych jeszcze nadal ten kontakt jest poniżający !!!