Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rocznica Sierpnia’80: każdy sobie

(3)
2005-08-26 17:02 | Polityka.pl
  • 2005-08-26 17:02 | vox_populi

    A mnie sie juz niedobrze robi

    od tego szumu medialnego wokol Solidarnosci. Staram sie nie czytac, nie sluchac, nie ogladac. Z rzeczy WIELKIEJ zrobilo sie wielkie szambo, w ktorym sie taplaja Bohaterowie Tamtych Dni.
  • 2005-08-29 15:11 | kornik

    25 lat po...

    Trochę to przykre, że legendarni przywódcy Solidarności dziś już nie staną razem w szeregu... Nawet w 25 rocznicę... Trochę to przykre, że jedni drugich wyzywają od agentów KGB tudzież Mosadu... Obrzucają się błotem..."Zamiast chwili zadumy mamy kolejny przedwyborczy festiwal..."...a LPR? To ludzie chorzy z nienawiści... Zresztą nie tylko oni..."Szkoda...