Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Odpał na podpał

(4)
2005-09-02 11:19 | Polityka.pl
 • 2005-08-31 21:25 | ciekawy

  poprawka

  nie koc od gasnicy a koc gasniczy
 • 2005-09-02 00:45 | Boski

  Re: Gratulacje dla Salamandry! :)

  Czlonkow teatru salamandra poznałem na "philips tour 2005". jest to grupa niesamowicie uzdolnionych ludzi,ktorzy maja swoja pasje w okiełznawaniu siły tak poteznej jak ogien.bardzo sobie cenie zarowno prowadzacego cały teatr od zaplecza (Stereoo) jak i artystow jakimi sa niewatpliwie Gosia,Gosia,Marta,Wójo,Mono,Gorgo,Jedai.serdeczne pozdro ode mnie z Poznania!!! Boski.
 • 2005-09-02 11:19 | Anna

  Gratulacje dla Salamandry! :)

  Witam! Mieszkam w mieście gdzie powstała i działa Salamandra. Kilkakrotnie widziałam ich występy i przyznam że jestem pełna podziwu dla tej grupy. Po pierwsze bo widziałam jak szybko rozwija się ich talent, po drugie - ich występy zapierają dech w piersi!! To już nie są zwykłe "kajtki" machające łańcuchem od krowy, dla mnie to są artyści, którzy w swoją pracę wkładają dużo wysiłku. Do tego odpowiednio dobrana muzyka i prześliczny nastrojowy makijaż oraz ubranie sprawiają że ich występ pozostaje na długo w pamięci. Ciesze się, że mieszkamy w tym samym mieście, bo jestem pewna że jeszcze nie raz ich zobaczę. A dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzeć występu Salamandry, namawiam do wybrania się na ich występ, nawet jeśli ma odbyć się w mieście oddalonym o kilkaset kilometrów od waszego. Pozdrawiam Salamandrę!! ;) Jesteście najlepsi!! ;*