Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czwarta droga

(3)
2005-09-07 11:48 | Polityka.pl
  • 2005-09-06 14:44 | 1789

    Niech żyje Chavez i rewolucja boliwariańska !!!

    Cały czas knują przeciwko niemu; prawica w USA z Bushem na czele, na miejscu w Wenezueli oligrachia, media i hierarchowie Kościoła a jemu się udaje z powodzeniem odpierać te nikczemne ataki frustratów pełnych jadu nienawiści (najlepszy przykład dał ostatnio kaznodzieja Pat Robertson)"żadne pucze wojskowe (kwiecień 2002) ani zmasowana kampania propagandowa opozycji kierowanej przez lokalnych bogaczy nie są w stanie zmylić większości ubogich Wenezuelczyków, że Chavez zrobił dla nich więcej niż wszyscy jego pseudodemokratyczni poprzednicy od 1958 roku (w rzeczywistości były to rządy oligarchii za pomocą dwóch usłużnych partii politycznych socjaldemokratycznej AD i chadeckiej COPEI)
  • 2005-09-07 11:48 | vox_populi

    Wielki Brat. Wielki?- tak. Brat?????

    Daj Boze wiecej takich "oblakancow"!