Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Liga rachmistrzów

(2)
2005-09-01 14:53 | Polityka.pl
  • 2005-09-01 14:53 | kuba

    identyfikacja

    rozumiem, ze woli sie Pan identyfikowac z chołotą, której wystarcza wykształcenie dwóch szarych komórek w mózgu. Może identyfikuje się Pan również z niejakim Neo a nawet sam Pan może marzy a zapakowaniu wiślackiemu psu kosy pod żebra? Hmm, pewnie żałuje też Pan, że nie poprzestał na edukacji w trzeciej klasie podstawówki. Byłoby Panu jeszcze bliżej do nich. Nie chodzi mi o to, że kibicuje Pan tej, a nie innej drużynie. Chodzi mi raczej o to, że człowiek na poziomie powinien się trzymać z daleka od chorych skrajności i chyba lepiej by było, gdyby był Pan "niedorobionym elegantem" niż zwierzęciem.