Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Religa stracił serce do wyborów?

(4)
2005-09-02 14:48 | Polityka.pl
 • 2005-09-02 14:48 | ulus

  niska frekwencja bedzie

  Jestem wykształcona (mgr, podyplomowe studia), mam dobrą prace. Do wyborów się nie wybieram - nie dlatego że mi sie nie chce, ale że nie mam na kogo głosować. Regila i inni nie mogą liczyć na moje poparcie.
 • 2005-09-02 16:41 | vox_populi

  Warto sie zastanowic

  To prawda, trzeba mocno poprzec, zeby sie cos urodzilo. Pan Donald Tusk zna odpowiedz na pytanie czy ktos go poprze. Odpowiedz jest pozytywna, nawet wielce satysfakcjonujaca. Ale jest jeszcze jedno pytanie, na ktore redaktor Janicki radzi sobie uczciwie odpowiedziec. Tym pytaniem jest; "Czy sie nadaje?" Ciekawe co w tej sprawie podpowiada sumienie naszemu "czlowiekowi z zasadami"???
 • 2005-09-03 11:09 | JBR

  Gest

  Panie Profesorze - dziękuję. Tym gestem zyskał Pan dodatkową sympatię szczególnie zwolenników Donalda Tuska czyli takich jak ja.